icon Աշխատանքային փորձը 24 տարի
1994-2002թթ․ Բժշկի որակավորում «Բուժական գործ» մասնագիտությամբ, Երևանի պետական Հայբուսակ համալսարան, Երևան, Հայաստանի Հանրապետություն,
2004-2005թթ. Բժշկի որակավորում «Բժիշկ ռենտգենոլոգ» մասնագիտությամբ, Հայաստանի Հանրապետության առողջապահության նախարարության ակադեմիկոս Ս. Ավդալբեկյանի անվան Առողջապահության ազգային ինստիտուտ, Երևան, Հայաստանի Հանրապետություն,
2019թ. Բժշկի որակավորում «Համակարգչային տոմոգրաֆիա» մասնագիտությամբ, Հայաստանի Հանրապետության առողջապահության նախարարության ակադեմիկոս Ս. Ավդալբեկյանի անվան Առողջապահության ազգային ինստիտուտ, Երևան, Հայաստանի Հանրապետություն։
2004-2007թթ. Բժիշկ ռենտգենոլոգ, «Աշտարակ» բժշկական կենտրոն, Աշտարակ, Արագածոտնի մարզ, Հայաստանի Հանրապետություն,
2012 թվականից առ այսօր, Բժիշկ ռենտգենոլոգ, «Ռենտգեն բաժանմունք», «Սուրբ Գրիգոր Լուսավորիչ» ԲԿ, Երևան, Հայաստանի Հանրապետություն։

icon Опыт работы: 21 год
1994-2002 гг․ Квалификация врача по специальности лечебное дело, Ереванский государственный университет Айбусак, Ереван, Республика Армения,
2004-2005 гг. Квалификация врача-специалиста по специальности «Врач рентгенолог», Национальный институт здравоохранения Авдалбекяна, Ереван, Республика Армения,
2019 г. Квалификация врача-специалиста по специальности «Компьютерная томография», Национальный Институт Здравоохранения имени академика Авдалбекяна, Ереван, Республика Армения.
2004-2007гг. Медицинский центр «Аштарак», Врач рентгенолог, Аштарак, Арагацотнский марз, Республика Армения,
С 2012 года по сегодняшний день: Врач рентгенолог, «Отделение рентгенологии», Медицинский центр «Святой Григорий Просветитель», Ереван, Республика Армения.