icon Աշխատանքային փորձը 7 տարի
2012-2018թթ. Բժշկի որակավորում, մագիստրոսի աստիճան «Բուժական գործ» մասնագիտությամբ, Երևանի Մխիթար Հերացու անվան պետական բժշկական համալսարան, Երևան, Հայաստանի Հանրապետություն,
2022 թվականից առ այսօր, բժիշկ-ռադիոլոգ «Ախտորոշիչ բաժանմունք» ՀՇ ծառայություն, «Սուրբ Գրիգոր Լուսավորիչ» բժշկական կենտրոն, Երևան, Հայաստանի Հանրապետություն:
15.06.2019թ․ «Ռադիոլոգների հայկական համագումար», Երևան, Հայաստանի Հանրապետություն,
04.06.2022թ․ «Ռադիոլոգիայի եվրոպական դպրոց, պրոֆեսորական այցի ծրագիր, նեյրոռադիոլոգիա», Դիլիջան, Հայաստանի Հանրապետություն,
05․06․2022թ․ «Ռադիոլոգիայի Հայկական IV-րդ Համագումար», Երևան, Հայաստանի Հանրապետություն,
11․06․2023թ․ «Ռադիոլոգիայի հայկական հինգերորդ համագումար», Դիլիջան, Հայաստանի Հանրապետություն,
10․06․2023թ․ «Ռադիոլոգիայի եվրոպական դպրոց, կոնքի առաջադեմ պատկերավորման վերաբերյալ դասընթաց», Երևան, Հայաստանի Հանրապետություն,

2012-2018 гг. Квалификация врача, степень магистра по специальности лечебное дело, Ереванский государственный медицинский университет имени Мхитара Гераци, Ереван, Республика Армения,
2018-2020 гг. Квалификация врача-радиолога по специальности «Лучевая диагностика», Ереванский государственный медицинский университет имени Мхитара Гераци, Ереван, Республика Армения.
С 2022 года по сегодняшний день: Врач-радиолог, «Диагностическое отделение», Медицинский центр «Святой Григорий Просветитель», Ереван, Республика Армения.
С 2016 года по сегодняшний день член «Армянской ассоциации радиологов»,
С 2016 года по сегодняшний день член «Европейской ассоциации радиологов»,
15.06.2019 «Армянский конгресс радиологов», Ереван, Республика Армения,
04.06.2022 «Европейская школа радиологии, Программа визита профессоров, нейрорадиология», Дилижан, Республика Армения,
05.06.2022 «IV-Армянский конгресс радиологов», г. Ереван, Республика Армения,
11.06.2023 «Пятый Армянский конгресс радиологов», Дилижан, Республика Армения,
10.06.2023 «Европейская школа радиологии, курс передовой визуализации органов малого таза», Ереван, Республика Армения,